Artykuły
Niedzielne 10% na używane gry PS4 - w przyszłym tygodniu Xbox One
Nowości
ELEX XONE
ELEX XONE
99,00 zł
szt.
Gravel PS4 nowa (nh)
Gravel PS4 nowa (nh)
89,00 zł
szt.
Zoo Tycoon X360 używana (KW)
Zoo Tycoon X360 używana (KW)
19,00 zł
szt.
Informacje o firmie
Trochę historii i ogólnie o nas ....
Sklepy NoGame.pl : Kraków, Kazimierza Wielkiego 47 LU 54 oraz Kraków, oś. Handlowe 5 . NoGame jest wiodącą firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży produktów z segmentu gier video, w naszych sklepach oraz na naszych stronach można znaleźć bardzo szeroką gamę produktów, jak nowe i używane gry na różne systemy konsolowe oraz komputery PC, wszelkiego rodzaju akcesoria, hardware oraz sprzęt dla graczy profesjonalnych jak i szukających chwilowej rozrywki. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą z legalnego źródła, towary podchodzą bezpośrednio od producentów lub od polskiego dystrybutora. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.
Bzdety ;)
Lubimy gry po prostu, bo to nasze hobby. Stąd wziął się początek sklepu, gdy już nie było gdzie trzymać posiadanych gier. Potem to już samo ruszyło i tak jest do dnia dzisiejszego, a trwa to już prawie 10 lat .
W ofercie mamy wszystko związane z graniem , niestety bez komputerów PC. Znajdziecie u nas gry na starsze komputery : Atari , Spectrum , MSX , Amiga , Commodore 64, Amstrad CPC , Atari ST. Gry na konsole liczone już w tysiącach pozycji na Atari 2600/7800, Amiga CD32, Atari Jaguar , Atari Lynx , Vectrex, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive, Sega MegaDrive CD, Sega Saturn, Sega Dreamcast, Nintendo Gameboy/Color, Gameboy Advance, NES, SNES , N64, Wii, WiiU, Switch, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP , PS Vita/TV, Xbox Classic/360, Xbox One... i pewnie jeszcze coś się znajdzie :)
Narzekacie, że nie wszystko da się kupić. Fakt, nie wszystko jest na sprzedaż ale z wymianą na coś czego nie mamy jest już lepiej. Zrozumcie nas, jak można sprzedać np PS2 Fat Automobile Color Collection i za ile skoro wyszło ich lekko ponad 600 sztuk w PAL na świat ?
Ceny gier.
W sumie umowne ale staramy się jak możemy aby były niższe niż np na Allegro, które i tak dodaje 8% prowizji siłą rzeczy na tym portalu gry są droższe niż u nas na półkach. Polecam zaglądać na stronę www.nogame.pl i raczej tam zamawiać.
Oczywiście istnieje możliwość wymiany tytułów, niezależnie od tego gdzie były kupione i na jaką są platformę. Można wymieniać np gry xboxa 360 na gry PS4 lub Xbox One na PS1. Staramy się, aby każda gra była w stanie idealnym. Jeśli na płycie są jakieś ryski na naklejkach z cenami jest stosowne info ale gry działają. Nie sprzedajemy i nie wymieniamy gier zepsutych i porysowanych, chyba że dojdziemy do wniosku, że nasza profesjonalna maszynka do regeneracji płyt, da sobie z uszkodzeniami radę. Można przynosić gry w złym stanie na DVD czyli Xbox , Xbox 360 , ps2 , wii - tu nie ma problemu. Gry na BluRay musimy najpierw obejrzeć.
Czy da się wysyłkowo ?
Da się. Od tego jest strona www.nogame.pl. Można kupić wszystko co jest na Facebooku, przy czym , jeśli wg nas gra może sprawiać problemy, nie jest wrzucana do sklepu lub w opisie jest stosowne info .
Wymiana wysyłkowa.
Możliwa, ale trochę utrudniona i dla Was i dla nas. Najpierw musimy ocenić stan płyt , trwa to okolo 45 sekund ale grę musimy mieć w rękach. Płyty po uprzednim kontakcie należy do nas wysłać koniecznie monitorowaną przesyłką czyli np kurierem lub poleconym priorytetem. Mamy możliwość śledzenia to raz, dwa , jeśli po drodze coś się stanie , jest możliwość reklamacji. Gry odsyłamy pocztą ( do 2 sztuk w standardowych opakowaniach ) lub w przypadku 3+ kurierem , zawsze na koszt kupującego.
Rabaty i karty stałego klienta .

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl