Artykuły
Niedzielne 10% na używane gry PS4 - w przyszłym tygodniu Xbox One
Nowości
Anthem Edycja Legionu PL PS4 Nowa nh
Anthem Edycja Legionu PL PS4 Nowa nh
299,00 zł
szt.
Far Cry New Dawn PS4 Używana nh
Far Cry New Dawn PS4 Używana nh
129,00 zł
szt.
Spike Volleyball PS4 Nowa nh
Spike Volleyball PS4 Nowa nh
229,00 zł
szt.
NBA 2K19 PS4 Używana nh
NBA 2K19 PS4 Używana nh
129,00 zł
szt.
Anthem PS4 Nowa nh
Anthem PS4 Nowa nh
229,00 zł
szt.
Wymiana i Skup


 

Nogame.pl - sklep internetowy oraz największy w Polsce południowej salon stacjonarny dla graczy, zaprasza wszystkich serdecznie do uczestnictwa w systemie wymiany gier używanych.

Wymiana gier:

Wymianie podlegają wyłącznie gry oryginalne. Płyta powinna być w stanie idealnym lub bdb, bez pęknięć lub głębokich zarysowań, opakowanie zawierać instrukcję oraz okładkę.

Przy wycenie gier w skupie pod uwagę brane są:

-stan płyty
-wersja językowa
-wydanie
-stan opakowania

Jak wygląda wymiana ? Na podstawie stanu wizualnego gry, wyceniamy jej wartość, odliczając 10-20% w zależności od stopnia zużycia. Następnie wyliczamy różnicę między tytułem który Ty do nas przyniosłeś, oraz tym który zamierzasz nabyć. Dopłacasz tylko różnicę w cenie gier, nie naliczamy dodatkowych kosztów !

 

Skup:

Skup gier wygląda prawie identycznie jak wymiana, z tym że w tym wypadku odliczamy od wartości gier 20-30%. Wyliczoną kwotę wypłacamy natychmiast w gotówce. W przypadku klientów którzy nie mogą osobiście dojechać do sklepu, dopuszczamy możliwość zapłaty za dostarczone gry przelewem lub bonem do wykorzystania w sklepie internetowym www.nogame.pl o wartości sprzedawanych gier. Kody są generowane indywidualnie na dokładną wartość dostarczonych gier. 

 

Zarówno na wymianę jak i do skupu przyjmujemy gry na wszystkie konsole :PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Playstation 1, Xbox 360, Xbox Classic, Xbox One, Gameboy Classic Advance itp, Atari, Amiga, Commodore, MSX, Amstrad i inne oraz komputery. 

 

Wymiana i skup gier wyłącznie w naszych salonach aczkolwiek dopuszczamy możliwość wysyłki gier. W tym celu należy poinformować nas drogą mailową bądź telefonicznie o takiej chęci. Wysyłka tylko listem/paczką poleconą lub kurierem na adres wybranego sklepu. Wycenę po oględzinach wyślemy drogą mailową. Po akceptacji obliczamy różnicę miedzy otrzymanymi grami a wybranymi i .. już :) Gry odsyłamy kurierem DPD z możliwością sprawdzenia zawartości przy kurierze. Ewentualne reklamacje będą rozpatrywane na podstawie sporządzonego przez kuriera dokumentu. 

 

NoGame.pl

Kazimierza Wielkiego 47 LU 54

30-079 Kraków

 

mail: sklepkw@nogame.pl

 

 

NoGame.pl

Oś. Handlowe 5

Kraków, Nowa Huta

 

mail: sklepnh@nogame.pl

Zapraszamy. 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl